Товариство з обмеженою відповідальністю «Аудиторська компанія «Терраудит» було створене в місті Луцьку у 2010 році та відповідно до Рішення Аудиторської палати України включене до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів (свідоцтво від 23.09.2010 р. №4383).

У 2013 році компанія успішно пройшла зовнішню перевірку відповідності системи контролю якості аудиторських послуг, яку проводила Аудиторська палата України (свідоцтво від 26.09.2013 р. №0389).

В компанії працюють висококваліфіковані спеціалісти, які крім великого практичного досвіду на посадах аудиторів та головних бухгалтерів мають вчені звання і наукові ступені з обліку, аналізу та аудиту, є членами Спілки аудиторів України, Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України та Федерації аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України.

На сьогодні Аудиторська компанія «Терраудит» забезпечує надання якісних послуг з усіх видів аудиторських перевірок у відповідності до Міжнародних стандартів аудиту, консультування з бухгалтерського обліку та оподаткування, оскарження податкових рішень в адміністративному та судовому порядку,ведення бухгалтерського обліку юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, проводить курси з бухгалтерського обліку тощо.